Simpson ‘inferiore’ ndaj Spears dhe Aguilera

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

06052009

Mesazh 

Simpson ‘inferiore’ ndaj Spears dhe Aguilera
Jessica Simpson gjithmonë ka qenë e zhgënjyer nga karriera e saj pop, pasi ajo vazhdimisht është nderë e rendit të dytë ndaj rivaleve të saj Britney Spears dhe Christina Aguilera.

Këngëtarja/aktorja së pari u përball me rivalet e saj të muzikës kur ishte fëmijë në provat për shoun e Mickey Mouse të shtëpisë Disney. Të dyja, Spears dhe Aguilera siguruar vend në program, por Simpson ishte refuzuar.

“Kur morra letrën (nga Mickey Mouse Club), e cila thoshte se nuk ia kisha dalë, mbaj mend vetëm se u dorëzova dhe mendova se do të vdes”, ka thënë Simpson.

“Është qesharake të vështrosh ditarët e mi dhe të shohësh gjithë frikën me të cilën duhej të përballesha. Ato të gjitha më mbajnë mend. Nuk ndihesha konkurruese. Isha më shumë e frikësuar”.

“Albumet e mia gjithmonë ishin më ndryshe. Së pari lëshova balada. Nuk vallëzoja dhe të bëja gjithë ato gjëra. Doja ta ndaja veten. Por gjithmonë kam qenë e treta”, ka shtuar bukuroshja.

Simpson hoqi dorë nga muzika pop në vitin 2007, duke iu përkushtuar muzikës country.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi