Edhe Ibrahimovic do të shkojë te Reali

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

04052009

Mesazh 

Edhe Ibrahimovic do të shkojë te Reali
Mediat italiane citojnë mesfushorin e Real Madridit, Royston Drenthe, të ketë thënë se Zlatan Ibrahimovici tashmë ka arritur marrëveshje me Mbretërit për t’u transferuar në Bernabeu në fund të sezonit.

“Të gjithë te Real Madridi e dinë se ai do të jetë këtu sezonin e ardhshëm. Paratë për blerjen e Ibras nuk janë aspak problem”, është cituar Drenthe nga Sportmediaset.it.

Mediat italiane pohojnë se Drenthe ka biseduar me mikun e Ibrahimovicit, suedezin me prejardhje kosovare Labinot Harbuzi, i cili luan për Malmon, dhe ka qenë pikërisht Harbuzi që ka njoftuar për arritjen e marrëveshjes ndërmjet Ibras dhe Realit
avatar
arti
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 159
Age : 26
Location : Prishtine
Registration date : 19/03/2009

http://www.kampionet.forumotion.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi