Jennifer Aniston, se shpejti mama

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

01052009

Mesazh 

Jennifer Aniston, se shpejti mama
Jennifer Aniston nuk e ka ngritur ende nje familje sipas parimeve moderne por ajo mendon ta nise nga femija.

Aktorja amerikane shume shpejt do behet mama dhe kete e ka konfirmuar vete pa dhene detaje per menyren dhe kohen kur ajo nuk do te jete me e vetme. Ish bashkeshortja e Brad Pitt mund te kryeje fekondim artificial por nje tjeter rruge eshte edhe adoptimi.

Kete e bejne te ditur burime te ndryshme ende te pakonfirmuara, por e sigurt eshte qe ajo po e pret me padurim momentin per te perqafuar femijen e saj. Ditet e fundit Aniston ka udhetuar drejt qytetit te NewYork per te takuar disa miq me te cilet do kaloje disa dite larg stresit te punes se perditshme ne Los Angeles.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi