Katy Perry “martohet” ne Las vegas

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

01052009

Mesazh 

Katy Perry “martohet” ne Las vegas
Kengetarja amerikane, Katy Perry rikthehet fuqishem ne skenen muzikore me nje tjeter kenge dashurie, por kete here jo mes femrave.

Nje dashuri e vertete mes nje mashkulli dhe nje femre nen titullin "Waking Up in Vegas”. Perry ka perfunduar xhirimin e klipit ne Las Vegas nen drejtimin e Joseph Kahn, i cili ka bashkepunuar edhe me Britney Spears e Pussycat Dolls. Ne kete video, artistja shfaqet me nje fustan te gjate ku celebron martesen ne “qytetin e dritave” me nje mashkull dhe deshmitar eshte nje sozi e Elvis Presley.

Kenga flet per nje histori dashurie qe kerkon tejkalimin e limiteve dhe rrezikon, por historia romantike mund te perfundoje nje fund te padeshiruar. Me kete klip, Perry hedh poshte cdo hije dyshimi per tendencat e saj lesbike pas kenges “I kissed a girl”. Por kete gje e fakton edhe rikthimi tek i dashuri Travis McCoy.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi