Gemma Atkinson: Refuzova Maradonen se ishte i shkurter

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

01052009

Mesazh 

Gemma Atkinson: Refuzova Maradonen se ishte i shkurter
Gemma Atkinson, modelja dhe aktorja britanike preferon meshkujt e gjate. Ajo ka treguar se ka refuzuar legjenden e futbollit boteror, Maradona, me motivin se ishte i shkurter.

Atkinson u takua me Maradonen gjate nje ndeshjeje bamiresie futbolli dhe tregoi se ish-futbollisti e kishte mbushur me komplimenta. Megjithate, perpjekjet e argjentinasit refuzuan te kota, per shkak te gjatesise se tij.

"Ai me tha se kisha sy te bukur, por eshte kaq i shkurter, kaq i imet. E takova gjate ndeshjes dhe i kerkova nje foto dhe nje autograf. Ishte djale i kendshem, por shume i shkurter”, ka thene modelja.

Pergjigjet e britanikes, qe me pare ka pasur lidhje me futbollistet Cristiano Ronaldo dhe Marcus Bent, erdhen gjate nje interviste te nje gazetari amerikan, qe e pyeti se cili ishte personi me i famshem qe ka refuzuar.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi