Parker-Broderick, familja do shtohet me 2 anetare

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

01052009

Mesazh 

Parker-Broderick, familja do shtohet me 2 anetare
Cifti Sarah Jessica Parker-Matthew Broderick mendojne te behen prinder per here te dyte.

Ata kane njoftuar se jane te lumtur pasi familja e tyre do shtohet me nje cift binjakesh, te cilet do te adoptohen nga nje person i panjohur per median. Parker dhe Broderick kane nje djale 6 vjecar te quajtur James dhe prej disa kohesh kishin shprehur deshiren per ta rritur numrin e anetareve te familjes se tyre.

Lajmin e ben te ditur revista kulturore “Entertainment Weekly”, sipas se ciles, mamaja e panjour ka arritur te bjere dakort me ciftin per t’u dhene ne biresim binjaket qe pritet te lindin shume shpejt. “Tentuan disa here por nuk arriten qe te lindnin vete nje femije.

Me ne fund arriten ne perfundimin se kjo eshte rruga me e drejte qe duhet ndjekur”, shprehet nje mik i aktores. Parker do nise xhirimet per versionin kinematografik te "Sex and the City" ne fund te ketij viti bashke me koleget Cynthia Nixon, Kim Cattrall dhe Kristin Davis.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi