Naomi Cambell, se shpejti lamtumire pasarelave

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

01052009

Mesazh 

Naomi Cambell, se shpejti lamtumire pasarelave
Topmodelja britanike Naomi Cambell ka vendosur t’u jape lamtumiren pasarelave shume shpejt, edhe pse kjo do te ndodhe gradualisht.

Pantera e zeze gjate nje interviste ka rrefyer se deshiron te behet nene dhe se 25 vjet ne boten e modes per te kane qene te mjaftueshme. 38-vjecarja prej nje viti ka nje lidhje me miliarderin rus Vladislav Doronin.

“Nuk do te ndalem se sfiluari, por do te marr pjese ne ndonje event bamiresie. Nuk do te bredh ne cdo cep te botes edhe per shume kohe”, eshte shprehur Naomi.

Pak dite me pare gazetat roze njoftuan lajmin se Campbell kishte vendosur te zhvendosej ne Moske per te qene me prane te dashurit.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi