Iniesta: Nuk ka favorit ndërmjet Realit dhe Barcës

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

01052009

Mesazh 

Iniesta: Nuk ka favorit ndërmjet Realit dhe Barcës
Andres Iniesta ka deklaruar se nuk ka favorit për ‘el Clasicon’ e të shtunës, e cila zhvillohet ndërmjet Real Madridit dhe Barcelonës në Santiago Bernabeu.

“Nuk ka favorit. Është shumë vështirë ta parashikosh fituesin. Është një ndeshje ku statistikat nuk kanë vlerë”.

“Ne duhet të vazhdojmë me lojën tonë dhe të mundohemi për sukses. Ndeshjet e këtilla dallojnë nga të gjitha të tjerat, janë emocionet më të mëdha dhe gjithçka... Por nuk duhet të harrojmë se janë vetëm tre pikë, për të cilat realisht po luftojmë”, ka thënë mesfushori spanjoll.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi