Robben mund të luajë në el Clasico

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

30042009

Mesazh 

Robben mund të luajë në el Clasico

Anësori i Real Madridit, Arjen Robben, është kthyer të enjten në fushën stërvitore dhe mund të jetë i gatshëm për t’u ndeshur me Barcelonën në fundjavë.

Holandezi parashikohej të mungonte në këtë përballje shumë të rëndësishme për Los Blancos, mirëpo rikthimi i tij në stërvitje ka dhënë shpresë që ai mund t’i kalojë të gjitha testet që të jetë në fushë të shtunën mbrëma.

Në faqen zyrtare e Real Madridit shkruan se Robben është rikuperuar plotësisht nga lëndimi i këmbës së majtë dhe pritet të luajë në ndeshjen e madhe.

Ndërkohë në stërvitje kanë munguar Wesley Sneidjer dhe Guti. I pari pritet të mungojë deri në fund të sezonit, ndërsa Guti është jashtë të gjitha mundësive që të luajë të shtunën.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi