Arrestohet gruaja se bente seks te zhurmshem

Shko poshtë

30042009

Mesazh 

Arrestohet gruaja se bente seks te zhurmshem
Nje grua angleze 48-vjecare, Caroline Cartwright, ka perfunduar ne burg, pasi kishte injoruar nje urdher, qe nuk e lejonte te bente zhurme gjate raporteve seksuale me bashkeshortin.

Fqinjet e saj ishin ankuar disa here tek autoritetet se shtrati i ciftit perplasej me zhurme pas murit, ndersa degjoheshin edhe zhurma te padurueshme. Qe prej 17 prillit, Caterine ishte urdheruar te ishte e qete gjate kohes qe kryente marredhenie me te shoqin. Por tre here brenda 10 diteve gruaja ka shqetesuar fqinjet, madje ne oret e para te mengjesit.

Policia konstatoi se ishte thyer urdheri dhe arrestoi gruan, qe do te qendroje pas hekurave deri me 5 maj. Me pas ajo do te dale ne gjyq ne Sunderland. Fqinjet kane treguar se kjo gjendje zgjaste qe prej dy vjetesh. Pas ankesave autoritetet vendosen pajisje regjistrimi ne apartamentin ngjitur me ate te ciftit.

Ne 23 regjistrimet qe u degjuan ne gjykate, perplasjet dhe pasthirrmat ishin qartesisht te degjueshme.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi