Mourinho dhe rindertimi i Interit

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

19032009

Mesazh 

Mourinho dhe rindertimi i Interit


Ne takimin qe mendohet te zhvillohet shume shpejt, me presidentin Morati, tekniku portugez Mourinho
do te kerkoje per perforcimin e Interit, te pakten kater emra te medhenj. Qe Inter te jete kompetitiv ne ligen
e kampioneve sherben nje mbrojtes, nje mesfushor, nje mesfushor mbeshtetes i sulmit dhe nje pike e pare sulmuese.
Tekniku nga Setubal pelqen shume danezin 19-vjecar te Palermos, Simon Kjaer, per te cilin mendon dhe Juventus,
pa harruar ne Angli dhe Liverpulin. Per Kjaer sherben nje investim prej 12 milion euro. Nuk do te ngurrohet per te luajtur
gjithe kartat qe ne Milani te vije dhe mbrojtesi serb i Mancester Junajtid, Nemaja Vidic.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi