Pato: “Mund te beje dhe me shume per Milanin”

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

19032009

Mesazh 

Pato: “Mund te beje dhe me shume per Milanin”


Sulmuesi 19-vjecar brazilian, Pato ka shenuar perseri, madje dy gola ne fitoren e thelle 5:1 ndaj Sienes ne Artemio Franki.
Megjithate ai mendon se ka ende shume hapesire per te permiresuar lojen e tij. Milani me fitoren e thelle ndaj Sienes
konsolidohet ne vendin e trete, nderkohe qe Pato gjen rastin per te komplimentuar partnerin e tij veteran, Filipo Inzagi,
qe me dy golat e shenuar ndaj Sienes, arriti shifren 300 te finalizimeve ne futbollin profesionist. “Jam i kenaqur me fitoren
e Milanit ndaj Sienes dhe per golat qe realizova. Por e ndjej se mund te ndihmoje dhe me shume skuadren per te arritur ne ligen
e kampioneve, duke permiruar dhe me shume lojen time, pohoi sulmuesi i ri brazilian.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi