Kristiano Ronaldo-kyc ne zgjedhjet presidenciale

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

19032009

Mesazh 

Kristiano Ronaldo-kyc ne zgjedhjet presidenciale

Gara per zgjedhjet presidenciale te Reali i Madridi tashme po pershpejton ritmin dhe nje nga kandidatet potencial,
Florentino Perez pritet qe te perdor te njejten strategji ashtu si ne vitin 2000. Por ne kete moment kyci ne arritjen e

suksesit ne keto zgjedhje presidenciale, ka emrin Kristiano Ronaldo, perseri nje tjeter futbollist portugez, sic ishte Luis Figo
me 20001. E perditshmja sportive madrilène As thekson se Florentino Perez do te perdor yllin e Mancester Junajtid si nje nga tre
premtimet elektorale qe ai do te permbush gjate gares per zgjedhjet presidenciale. Dy premtimet e tjera te tij jane mesfushori brazilian Kaka dhe ai anglez Gerrard.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi