KAKA ne cilen skuader do perfundoje gjate veres?

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

26042009

Mesazh 

KAKA ne cilen skuader do perfundoje gjate veres?


KAKA ne cilen skuader do perfundoje gjate veres?

MANCHESTER UNITED
MANCHESTER CITY
CHELSEA
REAL MADRID
AC MILAN

Emri me i perfolur gjate afatit kalimtar veror do te jete super ylli i Milanit LEITE RICARDO KAKA'.

sqarime per opcionet e ofruara ne sondazh:

Man.Utd: per kete skuader mendohet qe KAKA do jete zevendesues ideal i C.Ronaldos qe flitet qe do kaloj ne R.Madrid. Sod Kaka ka deklaruar qe kush nuk e pelqen kete skuader te Manqes.

Man.City: Pasi deshtuan gjate dimrit qe ta marin KAKAn ata kane deklaruar qe tretativat e tyre do i vazhdojne edhe gjate veres. Me parate qe i kane qdo gje eshte e mundshme!!!

Chelsea: Roman Abramovic eshte nje admirues i Kaka dhe e deshiron ate ne skuader se bashku me trajnerin e tij Ancheloti.

Real Madrid: Tani me jane bere disa vite qe kjo skuader e kerkon yllin brazilian por tani qe president i kesaj skuadre pritet te behet PEREZ ai ka deklaruar se si opcion te pare e ka KAKA per ta sjelle ne skuader. Mos te harojme se ishte pikerisht ky njeri qe e sjelli ne R.Madrid Zidane Figo dhe Beckham

Ac Milan: Perkunder te gjitha ofertave Kaka ka deklaruar se do mbetet ne Milano deri sa Milani do jete nje skuader e madhe dhe do kete kete tifozeri...
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi