Jon Bon Jovi ka frikë nga gruaja

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

26042009

Mesazh 

Jon Bon Jovi ka frikë nga gruaja
Rokeri Jon Bon Jovi ka bërë shaka duke thënë se martesa e tij me Dorothea Hurley ka mbijetuar për dy dekada pasi ai jeton nën frikën e gruas.

“Le ta themi atë këtu dhe troç. Kam frikë nga gruaja ime”, ka thënë Jon i pyetur për sekretin e martesës së suksesshme.

Jon, i cili do të festojë 20-vjetorin e martesës në javën e ardhshme, thotë se ai është më i lumtur se kurrë me gruan dhe dyshja bëjnë çdo përpjekje për të qëndruar jashtë vëmendjes së publikut.

“Ajo është investimi më i mirë që kam bërë ndonjëherë. Besomëni ajo është më e mira. Jam shumë i lumtur”, ka shtuar rokeri.

Jon u martua në mënyrë sekrete me të dashurën e tij nga shkolla e mesme, Dorothea, më 29 prill të vitit 1989 në Las Vegas. Dyshja kanë katër fëmijë së bashku.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi