Victoria krenare me bashkëshortin seksi

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

26042009

Mesazh 

Victoria krenare me bashkëshortin seksi
Victoria Beckham mendon se burri i saj David Beckham është “mashkulli më i bukur” në botë dhe është krenare për këtë.

Ish-anëtarja e grupit Spice Girls është e lumtur me futbollistin dhe thotë se ai është mashkulli më i pashëm që ka parë ndonjëherë.

E pyetur nëse ajo shqetësohet për efektin e fotografive seksi në reklamën e veshjeve të brendshme të markës Armani, Victoria është përgjigjur: “Pse? Fotot vetëm tregojnë të vërtetën, ai është vërtet mashkulli më i bukur”.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi