Trezeguet te Milan, Seedorf te Juventus?

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

19032009

Mesazh 

Trezeguet te Milan, Seedorf te Juventus?


Sipas Calciomercatonews.com, Juventusi dhe Milani janë duke shqyrtuar mundësinë për të bërë një këmbim të David Trezeguet dhe Clarence Seedorf.

Sulmuesit francez nuk po i shkojnë mirë gjërat me trajnerin e Juventusit, Claudio Ranieri, për shkak të disa kritikave që i ka bërë Trezegol në media, prandaj duket shumë pranë largimit nga Torino.

Ndërkohë Milani ka nevojë për një qendërsulmues klasi si Trezeguet, duke llogaritur lëndimet e vazhdueshme të Marco Borriellos, prandaj Rossonerët me dëshirë do ta sakrifikonin mesfushorin Clarence Seedorf, për të fituar shërbimet e francezit.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi