Halle Berry rikthehet ne boten e artit

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

23042009

Mesazh 

Halle Berry rikthehet ne boten e artit


Aktorja 33 vjecare, Halle Berry, mamaja e vogelushes Nahla te lindur para disa muajsh, eshte rikthyer me ne forme se kurre, duke pozuar per revisten “Bazzar”.

Ajo ka folur per filmin me te fundit te titulluar "Nappily Ever After" dhe jeten familjare. “Nuk kam pasur asnjehere fizik modeleje por stiliste si Roberto Cavalli apo Dolce & Gabbana me kane dashur”, shprehet aktorja, duke shtuar se filmi me i fundit me regjisore Patricia Cardoso eshte nje komedi shume e bukur.

“Te defren shume por ne te njejten kohe u jep nje mesazh shume te rendesishem femrave. Ne nje fare menyre te gjitha femrat jane skllave te flokeve te tyre. Personazhi im Venus Johnson do pesoje nje metamorfoze shume te rendesishme ne jeten e saj pasi do ruaje koken. Ne ate moment gjithcka ndryshon, pasi njerezit e shikojne me nje sy ndryshe. Ky eshte nje moment i duhur qe ajo te reflektoje per ate cfare deshiron te beje ne te ardhmen”, thekon Berry.

Ne vijim, ajo flet per vajzen e vogel. “Eshte nje gje e jashtezakonshme te lindesh femije por shume me e bukur eshte periudha pas lindjes. Per t’u rikthyer ne forme po stervitem dhe po marr vitamina”, perfundon aktorja me ngjyre.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi