Milan, Senderos ben gati valixhet

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

23042009

Mesazh 

Milan, Senderos ben gati valixhet
Zviceriani Philippe Senderos i huazuar nga Arsenali per te hedhur themelet e mbrojtes se re tek Milani, gjate ketij sezoni ka zhgenjyer shume me paraqitjet e tij, prandaj ne vere mund te beje gati valixhet.

Lojtari ndiqet me kujdes nga Lazio dhe Hertha Berlin, por gjate diteve te fundit klubi gjerman ka bere nje hap para duke shprehur interes me te madh per ta blere. Trajneri i kryeqytetasve berlineze, Favre, ka lene et kuptohet se Senderos eshte lojtari qe ai enderron per ne qender te mbrojtjes.

“Nuk mund te them asgje ne lidhje me kete ceshtje. Nese Philippe eshte ende nje lojtar i shkelqyer, atehere ai e ka nje vend ne cdo kohe tek skuadra jone”, shprehet tekniku.

visar
Anetar/e 33 %
Anetar/e 33 %

Numri i postimeve : 98
Registration date : 16/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi