Mësuesja largohet nga puna sepse dërgoi nxënëset në striptiz

Shko poshtë

22042009

Mesazh 

Mësuesja largohet nga puna sepse dërgoi nxënëset në striptiz
Një mësuese anonime 47-vjeçare nga shkolla e mesme amerikane Edgewood e Hamiltonit ka pranuar se ka dërguar katër nxënëse në klubin e striptizit të meshkujve.

Zëdhënësi i shkollës Bill Solazzo ka thënë se mësuesja ka dhënë dorëheqje nga puna me anë të e-mailit.

Mësuesja u ka shkruar të punësuarve të shkollës se vajzat, të gjitha nxitëse tifozësh, kanë kërkuar nga ajo t’i dërgoj në bar striptizi. Ajo ka pohuar se ka pasur lejen e prindërve se vajzat prej 17 e 18 vjeç mund t’i dërgojë në bar.

Mësuesja ka ligjëruar marketing dhe ka qenë trajnuese e nxitëseve të tifozëve.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi