Oasis do të bëjë pesë vite pauzë

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

22042009

Mesazh 

Oasis do të bëjë pesë vite pauzë
Rokerët e bendit Oasis duket se do të ecin rrugëve të ndryshme pas paraqitjeve koncertale të kësaj vere, pasi vëllezërit Noel dhe Liam Gallagher kanë nevojë për të rikuperuar lidhjen e tyre turbulente.

Dyshja një kohë të gjatë kanë qenë në zënkë, por Noel thotë se gjërat tash janë shumë të përkeqësuara, sa vëllai i tij as që e ka takuar ndonjëherë nipin e tij 19-muajsh Donovan.

“Në kohën kur do të bëjmë një incizim tjetër do të jemi pesë vite më të vjetër. Ai kurrë nuk e ka parë djalim tim të vogël, vetëm fotografitë. Për një të huaj kjo duket qesharake, por nuk do ta pranoni atë në shtëpi me mënyrën se si ai flet me mua dhe familjen time”, ka thënë Noel.

“Ai është i pasjellshëm, arrogant, të tremb dhe është dembel. Ai është njeriu më shpërthyer që do të takoni ndonjëherë”, ka thënë Noel.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi