Carey dhe Cannon - festë për njëvjetorin e martesës

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

22042009

Mesazh 

Carey dhe Cannon - festë për njëvjetorin e martesës
Mariah Carey dhe Nick Cannon do të pëpiqen të shënojnë përvjetorin e tyre të martesës me anë të ndeje të madhe.

Dyshja, të cilët befasuan publikun kur u kurrorëzuan në prillin e kaluar pas vetëm disa javësh lidhje, dëshirojnë të tregojnë krenarinë e tyre dhe planifikojnë një festë në Las Vegas.

Siç shkruan revista E!, Carey dhe Cannon do të organizojnë një ndejë në mbrëmjen e 30 prillit në klubin “Palms’ Moon” në ‘qytetin e mëkateve’, saktësisht një vit pasi u bënë burrë e grua.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi