Rihanna planifikon turne ‘femrash’

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

22042009

Mesazh 

Rihanna planifikon turne ‘femrash’
Rihanna dëshiron të bëjë bum në skenën muzikore pas ndarjes nga Chris Brown, duke zhvilluar një turne ‘femrash’ së bashku me Ciara dhe Keyshia Cole, bëjnë të ditur mediat amerikane.

Krijuesja e hitit “Umbrella” ka caktuar një seri koncertesh në Amerikën Veriore gjatë shtatorit të ardhshëm dhe dy vajza të famshme pritet t’i bashkohen asaj.

“Rihanna dëshiron që femra të fuqishme t’i bashkohen asaj. Ky është një lloj turneu që tregon ‘fuqinë femërore’,”, ka thënë burimi për E Online.

Paraqitja e parë e Rihannas në skenë që nga zënka e supozuar me ish-të dashurin Brown, pritet të jetë në muajin e ardhshëm në Dubai.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi