Brown kerkon falje per dhunen ndaj Rihannes

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

22042009

Mesazh 

Brown kerkon falje per dhunen ndaj Rihannes
Chris Brown kerkon falje per dhunen e ushtruar ndaj te dashures se tij, Rihanna. 19-vjecari leshoi nje deklarate, ku thoshte se fjalet nuk mund te shprehnin keqardhjen dhe trishtimin per kete ngjarje

“Po keshillohem me priftin tim, me nenen dhe te dashurit e mi. Shume nga gjerat jane spekuluar dhe jane raportuar ne menyren e gabuar. Do te doja te flisja me shume per kete derisa te zgjidhen ceshtjet ligjore, vetem kaq mund te them”, sqaroi Brown.

Ai u ndalua nje jave me pare ne Los Anxhelos, per shkak te sulmit ndaj Rihannes. 20-vjecarja pesoi demtime ne fytyre dhe krah.
avatar
lirim
Fillestar/e
Fillestar/e

Numri i postimeve : 23
Registration date : 22/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi