Timberlake lanson shou në MTV

 :: News.... :: Show Biz

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

22042009

Mesazh 

Timberlake lanson shou në MTV
Justin Timberlake ka lansuar një shou në MTV, të titulluar “The Phone”, dhe do të jetë një emision i çmendur.

“Ne i marrim katër njerëz dhe i vendosim ata në ndeshjen e ferrit, në parim. I bëjmë ata të jenë karaktere në një film aksion. Vazhdimisht gjuajmë topa nga këndi”, ka thënë Timberlake, i cili është producent i serisë.

“The Phone”, që është bazuar në një program të ngjashëm nga televizioni Holandez, i cili paraqet garuesit duke marrë sfida përmes telefonave celular, me qëllim për të kompletuar misionet e rrezikshme që do t’i dërgojë ata tek çmimi prej 50 mijë dollarëve.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi