Angelina Jolie në rolin e Scarpetta?

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

22042009

Mesazh 

Angelina Jolie në rolin e Scarpetta?
Angelina Jolie është lidhur me rolin e Dr Kay Scarpetta në një adaptim filmik të librave bestseller të Patricia Cornwell, pasi studio Fox 2000 së fundi tha se ishte duke kërkuar emrat e duhur për serinë.

Ekzistojnë 16 novela “Scarpetta”, që do të thotë se do të ketë edhe më shumë filma, por ky i film nuk do të lidhet me titullin specifik e misterioz të Conwell.

Jolie, 33-vjeçare, vazhdon të jetë një aktore e zënë. Bukuroshja, e cila rrit gjashtë fëmijë me partnerin e saj Brad Pitt, aktualisht është në New York, duke xhiruar filmin “Salt”.

Ajo po ashtu do ta japë zërin në filmin “Kung Fu Panda 2” dhe pritet të jetë edhe pjesë e vazhdimit të filmit “Wanted”.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi