Skillz punojnë në albumin e dytë

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

22042009

Mesazh 

Skillz punojnë në albumin e dytë
Dy reperët e grupit "Skillz", Ledri dhe Visari, janë duke punuar rreth përmbledhjes së krijimeve më të reja muzikore, që do të përfshihen në albumin e tyre të ri.

“Skillz” ka bërë të ditur se albumi do të përfshijë rreth 14 këngë të reja duke pohuar se në këtë album nuk do të mungojnë edhe bashkëpunimet.

Albumit do t’i paraprijë një videoklip i ri. Albumi i ri i grupit “Skillz”, i dyti më radhë, pritet të lansohet në fillim të këtij sezoni veror.

Ledri dhe Visari së fundi janë pjesë e bashkëpunimit në remixin “La Vida Loca” të këngëtarit Blero, në të cilën paraqiten edhe F-Kay, Kaos, MC Kresha dhe Lyrical Son.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi