Lohan do të transferohet në Londër?

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

22042009

Mesazh 

Lohan do të transferohet në Londër?
Aktorja në telashe Lindsay Lohan planifikon të transferohet në Londër për të kërkuar një fillim të ri dhe për t’i lënë pas vetes problemet personale.

Aktorja njujorkeze aktualisht jeton në Los Angeles, mirëpo kohë pas kohe kthehet edhe në qytetin e saj të lindjes.

Mirëpo, si pasojë e ndarjes nga e dashura e saj Samantha Ronson, ylli i filmit “Mean Girls” është duke menduar për ta blerë një shtëpi në kryeqytetin britanik me qëllim që t’i ikë presionit të vazhdueshëm të medias.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi