Rikthimi i Blur i qëndrueshëm

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

22042009

Mesazh 

Rikthimi i Blur i qëndrueshëm
Rikthimi i rokerëve britanikë të grupit "Blur" duket të jetë për një afat më të gjatë kohor, pasi që kitaristi Graham Coxon ka njoftuar se bendi do të incizojë këngë të reja.

Këngëtarët e hitit “Parklife” kanë paralajmëruar planin e tyre për ribashkim, ndërsa gjatë verës do të organizojnë disa koncerte në Britani të Madhe.

“Unë jam pro ribashkimit nëse edhe të tjerët pranojnë. Nëse do të ndjehemi mirë së bashku, atëherë do incizojmë sërish. Jam i sigurt që do ta bëjmë këtë gjë”, ka thënë Coxon për “Daily Star”, duke folur edhe në emër të anëtarëve tjerë të grupit Damon Albarn, Alex James dhe Dave Rowntree.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi