Mirsa nuk kam qenë asnjë here e dashuruar...

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

22042009

Mesazh 

Mirsa nuk kam qenë asnjë here e dashuruar...
Sensacioni i të rinjve, Mirsa Kërçeli, në një intervistë për "Infopress" ka deklaruar se këndimi dhe vallëzimi kanë qenë pasioni i saj që në fëmijëri, ndërsa ka thënë se asnjëherë nuk ka qenë e dashuruar.

“Muzika dhe vallëzimi modern kanë qenë pasionet e mia të fëmijërisë dhe jam e lumtur që sot kam arritur ta realizoj njërin prej këtyre pasioneve”, ka thënë këngëtarja e hitit “Djaloshi im”.

E pyetur nëse ka rënë ndonjëherë në dashuri, Mirsa është përgjigjur: “Jo. Kur të gjej të dashur ju tregoj”.
avatar
lirim
Fillestar/e
Fillestar/e

Numri i postimeve : 23
Registration date : 22/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi