Bali dhe mevlundja

Shko poshtë

Bali dhe mevlundja

Mesazh nga mendy prej Mon Apr 20, 2009 12:03 pm

E padit Mevludja burrin e vet Balin në gjyq, se po e
quante lopë.
Gjykatësi e dënoi Balin me kusht, që nëse edhe njëherë
e quan ashtu, do ta futë në burg 3 muaj.
Kur shkuan në shtëpi, Mevludja shumë në qejf, i drejtohet
Balit.
-Hajde majmun, a guxon, a guxon me thënë atë fjalën?
-Mbylle, moj se me ta rrasë një grusht mes dy brinave,
të çes në zuzë të bythës...-iu përgjigj.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi