Maqedoni dh Amerika,luft

Shko poshtë

Maqedoni dh Amerika,luft

Mesazh nga mendy prej Mon Apr 20, 2009 11:53 am

I shpallë luftë Maqedonia, Amerikës.
Shkojnë dy avionë maqedonas dhe e bombardojnë
Nju Jorkun.
Prit-prit Amerika, nuk kundërpërgjigjet .
Sërish Maqedonia i dërgon ata dy avionë dhe e
bomabrdojnë Uashingtonin.
Sërish, Amerika asgjë.
Herën e tretë, avionët e bombardojnë L.Angjelosin.

Amerika, hiç.
Çohet Georgievski në telefon e thirr Bushin.
-Hë, ku je o mistrec, s’po guxon me dale prej bunkerit.
-Ore, i përgjigjet Bushi, kam me ta ç… nanën, veç sa
të gjej në hartë.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Maqedoni dh Amerika,luft

Mesazh nga blerim_007 prej Fri Jul 31, 2009 11:35 pm

hahahha
ncnnc
shaum interesant po kush ta kallzoj be
ehhehehe.cool
avatar
blerim_007

Numri i postimeve : 3
Registration date : 04/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Maqedoni dh Amerika,luft

Mesazh nga floroS prej Sun Aug 23, 2009 11:05 am

Laughing Laughing

_________________
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Maqedoni dh Amerika,luft

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi