Keating planifikon ceremoninë e varimit

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

20042009

Mesazh 

Keating planifikon ceremoninë e varimit
Këngëtari irlandez Ronan Keating ka qenë aq i tmerruar nga kanceri, sa kishte filluar t’i planifikojë edhe këngët të cilat do të luheshin në funeral.

Frontmeni i grupit “Boyzone” ishte në pushime në Afrikën e Jugut kur kuptoi se kishte një xhungë në testiset e tij, dhe menjëherë kishte menduar më të keqen.

Dhe Keating, nëna e të cilit vdiq nga kanceri i gjirit 11 vite më herët, thotë se ai ishte kapluar nga paniku, duke menduar se do të ishte viktimë e sëmundjes mu si nëna e tij, edhe pse ishte me fat.

“Vërtetë pata frikë. Mendova se vërtet kisha kancer. Xhunga dukej shumë më ndryshe dhe e dija se kishte diçka aty. E fshiva veten nga kjo botë. Zgjodha këngët për funeralin tim dhe gjithçka tjetër”, ka thënë Keating.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi