Rourke pranon një letër para takimit me Besinger

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

20042009

Mesazh 

Rourke pranon një letër para takimit me Besinger
Mickey Rourke është emocionuar pasi ka pranuar një letër të përzemërt nga bashkaktorja e tij në filmin "Nine 1/2 Weeks", Kim Basinger, ku ajo shprehte dashurinë miqësore për të.

Aktori ka thënë se kjo letër kishte vlerën më të madhe se cilido çmim filmik që do ta kishte fituar.

“Një letër nga ajo, për mua ishte shumë e veçantë sepse ishte e sinqertë dhe e përzemërt dhe gati më shtyri të qaj”, ka treguar ylli i filmit “The Wrestler”.

Rourke dhe Basinger janë takuar të enjten në premierën e filmit “The Informers”, mirëpo ata nuk kanë pasur asnjë skenë të përbashkët në këtë film, edhe pse luajnë që të dy. Kështu që takimi në premierë, pas 23 vitesh kishte qenë aq emotiv, sa që Rourke pranon se kishte qenë mjaft i emocionuar në atë moment.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi