Babai ofron për shitje aktoren e “Slumdog”, Rubina Ali

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

20042009

Mesazh 

Babai ofron për shitje aktoren e “Slumdog”, Rubina Ali
Babai i vogëlushes që luajti në filmin “Slumdog Millionaire”, Rubina Ali, ka dashur të bëhet edhe vetë milioner, pasi raportohet se ka provuar “ta shesë“ vajzën e tij nëntëvjeçare.

Në përpjekje për të shmangur jetën e varfër në Indi, babai i aktores, Rafiq Qureshi, i cili jeton në Mumbai, e ka ofruar bukuroshen e vogël për “adoptim”, duke kërkuar miliona rupje, që vlejnë afro 300 mijë dollarë shkruan News of the World.


“Duhet të shoh se çfarë është më mirë për mua, familjen time dhe të ardhmen e Rubina”, ka thënë Qureshi për gazetarët.


“Ajo është e veçantë. Është një fëmijë Oskari!”, ka shtuar vëllai i tij.


Babai i Rubina po ashtu ka thënë se vajza e tij “nuk ka fituar asgjë nga filmi”, edhe pse regjisori Danny Boyle i ka premtuar një apartament vajzës dhe po ashtu ka krijuar një fond për edukimin e saj.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi