Macja dhe qeni

Shko poshtë

Macja dhe qeni

Mesazh nga mendy prej Sun Apr 19, 2009 10:03 pm

an kon ni mac edhe ni qan edhe qeni tu munu mi honger macen edhe maca u kon shum e pahishme edhe ni dit maca s'dike qysh mju vardis qenit edhe maca shkoj te parukierja edhe i thot asej parukieres: bom t'buker se jam ka du mu zon me ni maçok parukierja e bon shum t'buker edhe kur qeni po kalonte andej pari e pa tu dal macen prej parukieres po n'fakt vetem bishtin ja pa edhe kur maca dul e pa qenin duke u munu mi honger kur tap ti ka msy qeni maces edhe i thot : oj bukuroshe , oj laloshe ,a pe bohesh gruja jeme ???? maca i thot poo edhe ata shkun en kish mu martu kur murren mi pacc qeni i msyvi maces edhe e hongri kompelt :P :P :P
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi