Lindsay Lohan, kercim seksi per Di Caprio

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

Lindsay Lohan, kercim seksi per Di Caprio
http://www.imagebee.net/images/qqp5hcmwgk54scm7gn3.jpg

E zhgenjyer nga lidhja e dashurise me nje femer, Lindsay Lohan ka kthyer syte nga bota e meshkujve.

Aktorja qe sapo eshte ndare nga e dashura, DJ, Samantha Ronson, eshte pare ditet e fundit duke flirtuar me disa djem ne klubet e nates, perpara se vemendja te drejtohej tek kolegu Leonardo DiCaprio ne nje klub nate ne Los Anxhelos.

Pas “nxjehjes” me nje bisede komode, Lohan eshte cuar dhe ka kercyer perballe aktorit. Ajo e ka pikasur aktorin e Titanic ne nje cep te erret te klubit dhe i eshte afruar. Nje burim tha per gazeten “The Sun” se me kalimin e mbremjes dhe konsumit te alkoolit, Lohan ka zbritur ne pisten e vallezimit se bashku me Leon, duke treguar talentin ne nje kercim seksi.

Nuk dihet se c’ka ndermend te beje aktori, qe aktualisht ka nje lidhje me modelen izraelite, Bar Rafaeli.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi