Ne moshen 107 vjecare pergatitet per martese

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

Ne moshen 107 vjecare pergatitet per martese
Kinezja e cila ka pasur frikë të martohet derisa ka qenë e re, ka marrë guximin dhe ka vendosur të kërkojë burrë që të mos i bëhet barrë nipave të vet. Burrin potencial ajo po e kërkon nëpër shtëpitë e të moshuarve. Wang Guiying nuk dëshiron t’u bëhet barrë nipave çdo ditë e më të vjetër. Kur në moshën 102-vjeçare ka thyer këmbën më nuk ka mundur të bëjë punët e shtëpisë, si janë larja e rrobave, i ka lindur dëshira të gjejë dikë me të cilin mund të flasë. Ajo është lindur dhe rritur në krahinën kineze Guizhou, duke parë se si meshkujt i rrahin gratë. Veçanërisht i kujtohet mirë tezja kur qante shpesh kur sepse e rrihte burri.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi