Per te gjithe gjumashet: zgjohuni me nje bombe

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

Per te gjithe gjumashet: zgjohuni me nje bombe
Nëse keni vështirësi të zgjoheni në mëngjes apo ju flihet gjumë edhe në orën 1 të drejtës, keni ende shpresa. Kur duhet patjetër të ngriheni në kohë, vini alarmin e orës “Danger Bomb Clock” dhe flini në paqe, duke ditur se kur të vijë ora do të ngriheni patjetër. Kur të dëgjoni shpërthimin është koha të ngriheni. Nuk ka buton fikjeje dhe për të fikur alarmin duhet të ngriheni nga shtrati dhe të kujtoni tre kode daljeje të vështira. Mënyra alternative për ta fikur është nëse e vini poshtë rrotave të makinës dhe shkoni në punën tuaj. Ora nuk shpërthen me të vërtetë, por efekti i zhurmës është i njëjtë me atë të bombës reale
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi