Shoqeruesit te nuses i bie celulari ne altar

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

Shoqeruesit te nuses i bie celulari ne altar
Karriera e tij politike mund t’i ketë ditët e numëruara, por kjo nuk do të thotë që John Prescott duhet ta fikë celularin edhe pse po shoqëron nusen në altar. Ish-zëvendës kryeministri i bëri qejfin menaxherit të restorantit, Jimmy Chu, duke shoqëruar nusen 27-vjeçare, Wei Qin Zhong, në altar. Ceremonia u organizuar në “St. Andrew Quay”, në Hull, në restorantin kinez më të madh në Mbretërinë e Bashkuar. Në momentin që çifti po shkëmbente premtimet, telefoni i kryeministrit buçiti me të madhe. Zilja vazhdoi të bjerë ndërsa zoti Prescott mbylli sytë nga sikleti, e nxori nga xhepi dhe e fiku në momentin që po shkëmbeheshin unazat.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi