Shtrohet ne qender rehabilitimi se nuk e le dot Coka-Colen

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

Shtrohet ne qender rehabilitimi se nuk e le dot Coka-Colen
Gjykata suedeze ka vendosur që një grua suedeze të shtrohet në qendër rehabilitimi për shkak të diksionit ndaj Coka-Colës. Për vit të tëra, suedezja nga Malmo, në jug të vendit, është mundur të kontrollojë nevojën për të konsumuar sasi të mëdha të pijes së butë dhe ushqimeve të tjera. Zakonet e këqija të të ushqyerit i kanë sjellë probleme me shëndetin. Ajo është e para që shtrohet në qendër rehabilitimi për shkak të një aksioni kaq normal, duke qenë se miliarda njerëz në botë “vuajnë” nga Coka-Cola. Prej vitesh ka kërkuar ndihmë, por vetëm dje gjykata i dha të drejtën të ndihmohet nga specialistët.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi