Gruaja shtatzene tregon barkun se akuzohet per grabitje

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

19042009

Mesazh 

Gruaja shtatzene tregon barkun se akuzohet per grabitje
Një grua shtatzënë australiane thotë se iu desh të tregonte barkun kur punonjësit e supermarketit e akuzuan për grabitje. Ata i thanë se do të njoftonin policinë, duke besuar se e kishte mbushur këmishën me artikuj të vjedhur. Kur roja i sigurimit njoftoi policinë dhe ata mbërritën për 3 minuta, ajo u detyrua të zhvishet që të tregojë se është vërtet shtatzënë dhe nuk kishte grabitur gjë. 40-vjeçarja e ka paditur rastin në policinë e Springfield, duke thënë se i janë dhunuar të drejtat e njeriut. Stafi i supermarkatës pohoi se një rast i tillë kishte ndodhur edhe një javë më herët.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi