Humb celularin, peshkatari ia gjen ne barkun e peshkut

Shko poshtë

19042009

Mesazh 

Humb celularin, peshkatari ia gjen ne barkun e peshkut
Nje ngjarje e rralle ka ndodhur ne Britani. Nje i ri kishte humbur ne det celularin, por nje peshkatar e ka gjetur ate pas 7 ditesh ne barkun e nje peshku merluc.

Lajmi eshte publikuar nga gazeta “The Sun”. Gjate nje shetitjeje ne brigjet jugore te Anglise, Andrew Cheatle, ka humbur celularin ndersa luante me qenin. Por nje jave me pas ndersa shetiste me te dashuren ne ekranin e saj te celularit u shfaq nje thirrje me numrin e tij.

Telefonte peshkatari, qe kishte gjetur aparatin ne barkun e peshkut. “Mendova se po tallej kur me tregoi, por vendosa gjithesesi ta takoja”, tregoi i riu. Pas takimit, ai pa se telefoni Nokia ishte i veti. Pasi e thane dhe e karikuan telefoni punonte normalisht.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi